in ,

Współpraca – Akademia Rozwoju Kompetencji

konsultant ds rozwoju biznesu

Pierwszy raz 🙂

Chwila przyjemna, ponieważ po raz pierwszy nawiązałem współpracę z firmą doradczo-szkoleniową. Jakiś czas temu kupiłem książkę Macieja Sasina – budowanie zaangażowania. Czytając książkę pomyślałem…

Ktoś ukradł mi temat

Maciej Sasin specjalizuje się w budowaniu zaangażowania u Pracowników. Natychmiast zapisałem spotkanie z nim na liście marzeń. Po kilku miesiącach starań – spotkaliśmy się w Poznaniu i wyraziliśmy chęć współpracy. Mamy wspólne podejście i cele 🙂 Blog Maćka Sasina.

Akademia Rozwoju Kompetencji

Jest firmą doradczo-szkoleniową wspierającą rozwój firm i organizacji, przez strategiczne działania na rzecz zwiększania ich efektywności, jak również, przez kształtowanie umiejętności społecznych: osobistych i zawodowych. Prowadzimy projekty rozwoju organizacji, rekrutacje, szkolenia, warsztaty i coaching, które mają na celu rozwijanie strategii, wiedzy, umiejętności oraz właściwych postaw. Szczególny nacisk kładziemy na wymierne korzyści wynikające ze współpracy z nami i wzbudzanie motywacji do lepszego, pełniejszego wykorzystania posiadanego potencjału: indywidualnego i organizacyjnego. Strona firmy ARK.

źródło obrazka: maciejsasin.pl

Komentarze

Loading…

IniJob – platforma do komunikacji inicjatyw przez pracowników

Rozpoczynamy współpracę z firmą CCG – PR