in

Autorski program rozwojowy – Mistrzowska Współpraca™ CzteryP

Na wielu stronach autorzy blogów podsumowują poprzedni rok i piszą o swoich planach. Zawsze zastanawiało mnie kogo to obchodzi? Dlaczego miałbym dzielić się przemyśleniami na temat swojego biznesu? Kto chciałby to czytać? Co mógłby zyskać?

CzteryPRazem z Jarkiem Pudełkiem stworzyliśmy projekt CzteryP. Połączyliśmy siły, by dać jeszcze większą wartość naszym Klientom. Nasze autorskie symulacje biznesowe okazały się bardzo skuteczne. Dostawaliśmy bardzo dobre opinie z rynku. Słyszeliśmy również, że uczestnicy chcą dalej pracować, ale nie mają jak. Symulacja się skończyła i… nic nie działo się dalej.

Dlatego też zaprojektowaliśmy proces wdrożeniowy – 30 dniowy, który jest dopasowywany do obecnych wyzwań naszych Klientów. W ciągu miesiąca – uczestnicy doskonalą własne miejsce pracy i stają się lepszymi liderami.

Program spinamy warsztatem wdrożeniowym, którego celem jest rozliczenie się z prac, dzielenie się zdobytym doświadczeniem i zbudowaniem dalszego zaangażowania.

Nasz program nazwaliśmy Mistrzowska Współpraca, ponieważ wznosi zespoły na wyższy poziom współpracy. Pokazuje jak w praktyce buduje się turkusowe zespoły.

 

 

Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Alior Leasing

Rozpoczęcie współpracy z Alior Leasing

Mistrzowska Współpraca™ dla liderów firmy KRUK S.A.