Zadzwoń by porozmawiać o swoim biznesie 504 104 522 k.debkowski@aktywator.eu

O firmie

Dlaczego robimy to co robimy?

Wierzymy, że biznes może przynosić większe zyski a Pracownicy i Klienci mogą być bardziej zadowoleni.

Jesteśmy grupą ekspertów, pomagamy menedżerom, zespołom skuteczniej i szybciej podejmować wyzwania: 

 • wzrost zysków, sprzedaż B2B
 • wzrost efektywności, wydajności firmy
 • wzrost jakości obsługi Klienta

Konrad Dębkowski
Prezes zarządu, konsultant, trener
Odpowiedzialny za dobór kadr do programów doradczo-szkoleniowych

Transferujemy know-how w projektach doradczo-szkoleniowych, pracując na „żywym organizmie”. Zwiększamy konkurencyjność firm dając konkretne wskazówki. Pomagamy lepiej komunikować się w firmie, skupiając zespoły wokół konkretnych wyzwań.

NASZ ZESPÓŁ

Konrad Dębkowski
CEO – Prezes Zarządu
konsultant biznesowy

Sprzedaż
B2B2C

Gabriel Sznajder
Partner
Software Engineering expert

IT
Software House

Roman Szymczak
Partner
Trade Marketing expert

Farmacja
FMCG

Jarosław Pudełek
Partner
Budowanie efektywności

Sprzedaż,
Usługi

Co nas wyróżnia?

 • doświadczenie w wielu branżach
 • doświadczona kadra ekspertów w swojej dziedzinie
 • praktyczne doświadczenie w wielu firmach (MŚP i korporacje)
 • szerokie spojrzenie biznesowe, systemowe
 • know-how: wiedza i skuteczne praktyki biznesowe

 

Specjalizacje

 • branże: IT, FMCG, farmacja, handel, usługi
 • obszary: sprzedaż B2B2C, przywództwo, zarządzanie

WYBRANE REFERENCJE

Miło nam podzielić się doświadczeniem współpracy z Panem Konradem Dębkowskim i firmą Aktywator Biznesu Sp. z o.o. Szkolenia realizowane przez Konrada oraz Partnerów pojawiły się w idealnym momencie gwałtownego rozwoju firmy eFitness. Tematyka szkoleń taka jak analiza biznesowa, bloki merytoryczne dla kadry kierowniczej oraz zespołu developerskiego czy projekt kultury organizacyjnej okazały się bardzo potrzebne, z czego wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Wiedzę z tych szkoleń wprowadzamy sukcesywnie w życie, a co najważniejsze nie jest to inicjatywa "odgórna", tylko sami pracownicy są tymi zmianami zainteresowani.

Szkolenia przeprowadzone były w bardzo interesujący i kreatywny sposób, który angażował i skłaniał do refleksji wszystkich uczestników. Przygotowanie szkoleń, praktyczny sposób przekazywania wiedzy, szeroka wiedza i liczne przykłady z życia świadczą o profesjonalizmie prowadzących oraz ich dużym doświadczeniu z zakresu wielu dziedzin.

Z największą przyjemnością możemy polecić szkolenia prowadzone przez Pana Konrada Dębkowskiego i jego Partnerów.

Program "Sprint do efektywności"

Łukasz Balicki, Krzysztof Dudziński, Tomasz Stryczyński

Zarząd, eFitness Sp. z o.o.

Fortis Technology miało przyjemność brać udział w projekcie Sycylia organizowanego przez firmę Aktywator Biznesu. Wszyscy uczestnicy naszej firmy przechodzili przez różne etapy i nastroje, począwszy od chaosu, poprzez stres, kończąc na euforii i ogromnej dumie z efektu końcowego.

Takie warsztaty pozwoliły nam uświadomić sobie jak ważni są ludzie, ich nastawienie i zaangażowanie, którego nie brakowało ani na sekundę. Jarek i Konrad byli doskonałymi moderatorami, którzy wyłapali przeróżne zachowania u poszczególnych osób, zarówno te dobre jak i negatywne, wymagające poprawy.

Warsztaty bardzo motywujące, scaliły nasz zespół i uświadomiły, że każdy z nas ma mocne strony, a wcielenie się w role dalekie od naszych codziennych pozwoliło nam nabrać szacunek do pracy innych.

Zdecydowanie polecam każdemu zespołowi, który chce stawać się coraz lepszy i bardziej świadomy.

Symulacja biznesowa "Sycylia"

Iwona Sawicka

Dyrektor Zarządzający, Fortis Technology Sp. z o.o.

MIEJSCE
NA TWOJE REFERENCJE

Imię Nazwisko

CEO, dyrektor

Konrad przeprowadził warsztaty, w które zaangażował się cały mój zespół. Swoim podejściem - otwartością, szczerością, zaangażowaniem i pasją - zainspirował wszystkich do działania.

Zaimponował mi dużą wiedzą nie tylko z zakresu znajomości branży IT, wiedzy B2B, ale ogólnie psychologii. Polecam Konrada jako akceleratora procesów biznesowych.

Program "Wzrost zysków, Outsourcing usług IT"

Filip Jeske

CEO, Direct IT S. z o.o.

Warsztat Sycylia to była chyba najlepsza nasza decyzja biznesowa od początku istnienia firmy. Polecam wszystkim firmom - i małym i dużym - naprawdę warto.

To połączenie zdobywania bardzo cennych doświadczeń i wniosków, które pokazywane są na bazie wciągającej gry, która mimo tego, że jest wyczerpująca to wciąga i jest świetną zabawą.

Symulacja biznesowa "Sycylia"

Marek Gieorgica

Managing Partner, Clear Communication Group

Szkolenie przyniosło zaplanowane rezultaty, a trenerzy wykazali się wysokim poziomem umiejętności, zmysłem obserwacji i zrozumieniem sytuacji, a nie tylko wiedzą książkową.

Potrafili adekwatnie reagować, pokazując szeroki wachlarz swoich kompetencji, a jednocześnie pozwalając grupie by sama dochodziła do konstruktywnych wniosków. Są też po prostu uśmiechniętymi, pełnymi energii – ale i spokoju – ludźmi, więc zbudowanie z nimi kontaktu nie stanowiło najmniejszego problemu.

Szczerze polecam szkolenia prowadzone przez trenerów Konrada Dębkowskiego i Jarosława Pudełka.

Symulacja biznesowa "Sycylia"

Anna Bilska

HR Manager, SUM Poland

Spotkanie dostarczyło naszym pracownikom wiele pozytywnych wrażeń, były momenty poczucia zwątpienia, porażki, ale także ogromnej radości z osiągnięcia wspólnego celu (...). Prowadzący zapewniali atmosferę w trakcie warsztatów, która sprzyjała wymianie doświadczeń, umożliwiała otwartą komunikację o problemach, czy swoich wątpliwościach. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy (...) była bieżąca komunikacja, także po warsztatach. 

Z ogromną przyjemnością chciałabym polecić współpracę.

Symulacja biznesowa "Sycylia"

Ewa Kurek - Juś

Dyrektor ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Obszar Procesów Obsługi Klienta, Kruk S.A.

Polecam wszystkim zastosowanie w swoich organizacjach podejścia do nabywania nowych kompetencji i wiedzy jakie umożliwia symulacja Sycylia. Prowadzący doskonale wyłapują istotne zachowania i omawiają je w skuteczny dla odbiorcy sposób.

Współpraca przed, w trakcie i po symulacji Sycylia – jak najbardziej wzorowa. Polecam!

Symulacja biznesowa "Sycylia"

Magdalena Straub

HR Manager, BORG Automotive

Konrad Dębkowski swoje obowiązki wykonywał rzetelnie, a realizowane przez niego szkolenia cieszyły się wysokimi ocenami wśród uczestników. Do jego szczególnych kompetencji można zaliczyć:

 • nawiązywanie dobrych relacji z uczestnikami szkoleń
 • zaangażowanie w wykonywaną pracę
 • samodzielność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
 • kreatywność i chęć dążenia do jak najlepszego efektu ze swojej pracy

Do szczególnych osiągnięć Konrada można zaliczyć opracowanie pomysłu, przygotowanie wdrożenia oraz przeprowadzenie projektu Akademia Wsparcia Sprzedaży - projektu szkoleniowego dla partnerów Banku mającego na celu wzmocnienie ich kompetencji sprzedażowych.

Artur Kurzynoga

Kierownik zespołu trenerów, Getin Bank

DLA JAKICH FIRM PROWADZILIŚMY SZKOLENIA/PROGRAMY DORADCZE