in ,

Szkolimy Pracowników firmy Partnertech

W tym tygodniu przeszkoliliśmy zespół projektowy z firmy Partnertech. Wraz z naszym partnerem – Pawłem Gąsowskim z firmy Octigo, zrealizowaliśmy wielokrotnie nagradzaną symulację biznesową – Massawę. Cel szkolenia: wzrost efektywności w realizowaniu projektów wdrożeniowych poprzez lepszą współpracę i komunikację w zespołach, a także skuteczniejsze planowanie.

Massawa symuluje realizację złożonego projektu budowlanego (uczestnicy układają kilka tysięcy klocków Lego). Ów projekt jest jednak tłem dla zasymulowania procesów komunikacji i współpracy w grupie projektowej. Uczestnicy szybko zapominają o tym, że znajdują się na sali szkoleniowej i wchodzą w role i postawy, które reprezentują na codzień w projektach. Dzięki temu, że jest to jedynie symulacja, łatwiej jest im nabrać dystansu do popełnianych błędów i zreflektować się.

Więcej informacji o szkoleniu Massawa – klik!
ISAGA (International Simulation And Gaming Association) uznała Massawę za najlepszy na świecie warsztat w 2014 roku. W 2007 roku Project Management Institute uznał Massawę za najlepsze na świecie szkolenie z zarządzania projektami (PMI Award 2007).

 

 

Poszukiwany handlowiec B2B – Pilne!

Najlepsza na świecie gra symulacyjna pracy w projekcie już 18 marca w Łodzi!